Peg + Cat Big Gig by PBS KIDS

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.23 TL
  • Boyut 65 MB
  • Version 2.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma PBS KIDS
Birbirinden eğlenceli oyunlar içeren bu oyun sayesinde siz de kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmenin keyfine varın.

Karşınız da harika bir oyun bulunmakta bu oyunun muhteşem özelliklerinden biri de kahramanlarımızın çok sevimli olması ve harika görüntü kalitesi ile sizi oyunun içindeymişsiniz gibi hissettireceksiniz. Bu muhteşem oyunun bir güzel özelliği ise kolay ve anlaşılır menüsü ile çocuklarınız hemencecik oyuna adapte olabilecekler. Oyun içerisinde bir çok oyun tarzı bulunmaktadır. Bu oyunlar genellikle çocukların el becerisi ve zeka seviyesini arttırmaya yöneliktir. Oyun içerisindeki kediler ile heyecanlı şarkılar söyleyin, onlar ile birlikte eğlenceli oyunlar oynayın ve bunu sıkılmadan eğlenerek yapın.

Bu muhteşem oyunun bir diğer özelliği ise çocuklarınız için çok fazla eğitici ve öğretici bu oyun sayesin de çocuklarınızın internette daha faydalı zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz bir yandan çok eğlenecekler bir yandan ise okul derslerine bile faydalı olabilecek bu uygulama ile hem eğlenceli hem de öğretici zamanlar geçirecekler.

Sevgili anne ve babalar siz de çocuğunuz için faydalı şeyler yapmak istemez misiniz ? İşte karşınız da harika bir fırsat siz de bu sevimli uygulamayı her türlü cihazınıza gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz bu oyun sayesin de çocuklarınız ders yaparken sıkılmayacak ve okul ödevlerine ve derslerine çok faydalı olacak haydi siz de bir kez indir tuşuna basın ve çocuklarınız için büyük bir adım atın.

Daha Fazla Göster
Peg + Cat Big Gig by PBS KIDS indir